Budujemy domy

Jeżeli marzysz o własnym domu i szukasz solidnej, sprawdzonej firmy, która perfekcyjnie zrealizuje to zadanie jesteś we właściwym miejscu.

Budowa domu to bez wątpienia jedno z największych przedsięwzięć w naszym życiu. Inwestując tak dużą kwotę z pewnością chcesz aby Twój dom, posłużył Tobie i Twojej rodzinie przez wiele długich dziesięcioleci. Chcesz aby był solidny i trwały.

Najważniejsza jest jakość

Podczas realizacji tego typu inwestycji jakość wykonania jest kluczowa. Użycie nawet najlepszych i najdroższych materiałów nie przyniesie pożądanych efektów jeżeli praca zostanie wykonana błędne.

Z tego powodu jeżeli decydujesz się na budowę własnego domu, najważniejszym czynnikiem w procesie inwestycji będzie wybranie solidnej i sprawdzonej firmy budowlanej.

Nowoczesne technologie

Na bieżąco śledzimy wszystkie nowoczesne technologie budowy budynków mieszkaniowych, wykorzystując najlepsze z nich w realizowanych przez nas inwestycjach. Używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów wysokiej jakości. Posiadamy kompleksowe zaplecze technologiczne i kadrowe.

Budujemy od 1989 roku!

Specjalizujemy się w budowie domów jedno i wielorodzinnych. W zależności od preferencji Naszego Klienta budujemy domy gotowe do odbioru (tzw. „pod klucz”) jak i domy w stanie deweloperskim. Budujemy domy zarówno w zabudowie wolnostojącej jak i szeregowej.

Budowa domu wymaga nie tylko dużej, specjalistycznej wiedzy ale także wieloletniej praktyki. Z pewnością nie chcesz powierzyć tego zadania firmie, która będzie dopiero uczyła się fachu na Twoim domu.

Nasze prawie 30 letnie doświadczenie z powodzeniem wykorzystujemy pracując dla naszych Klientów. Dzięki niemu, doskonale wiemy jakie rozwiązania sprawdzają się w danym przypadku, a czego warto unikać. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i sprawdzonych fachowców.

Budowa domów Poznań, Skoki, woj. Wielkopolskie

Nasza siedziba mieści się w miejscowości Skoki około 40 km od Poznania. Pracujemy na terenie całego województwa wielkopolskiego i okolic.

Budynki mieszkalne, bloki, pensjonaty, hotele

Od wielu lat zajmujemy się także budową bloków i budynków mieszkaniowych. Przykładowe inwestycje znajdziecie Państwo w zakładce realizacje. Naszymi klientami są najczęściej wspólnoty i różnego rodzaju inwestorzy (budynki pod wynajem czy na sprzedaż). Budujemy obiekty jedno i wielokondygnacyjne o różnym standardzie zgodnie z wytycznymi naszego Klienta.

Fachowe doradztwo, bezpłatny kosztorys

Wieloletnie doświadczenie podczas budowy pozwala uniknąć wielu błędów, które mogłyby się mścić później przez długie lata. Tą wiedzą i tym doświadczeniem dzielimy się chętnie z naszymi Klientami. Chcemy abyście Państwo cieszyli się w pełni swoim domem, nie żałując podjętych wcześniej decyzji. Nasi Klienci bardzo sobie to cenią.

Gwarancja

Z nami możesz spać spokojnie. Na wszelkie wykonane przez nas konstrukcje udzielamy 36 miesięcznej gwarancji. Na prace wykończeniowe okres gwarancyjny wynosi 18 miesięcy.

Jak dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać więcej informacji już dziś zadzwoń lub wyślij zapytanie korzystając z formularza kontaktowego. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Skontaktuj się z Nami ►