Budownictwo przemysłowe

Zajmujemy się profesjonalną budową obiektów przemysłowych, handlowych i biurowych. Budujemy m.in.
  • hale przemysłowe, produkcyjne, chłodnicze
  • magazyny
  • budynki handlowe, markety dyskonty, hipermarkety (wybudowaliśmy m.in. 4 markety LIDL - w Poznaniu, Suchym Lesie i Pile, byliśmy także głównym wykonawcą przy budowie marketu Tesco)
  • budynki usługowe i handlowe
  • budynki biurowe
Od wielu lat współpracujemy z takimi przedsiębiorstwami jak PROMET-BIN Borucki, GOOD-FOOD, oraz wieloma mniejszymi klientami, którzy darzą nas zaufaniem i przy każdej kolejnej inwestycji zlecają nam jej wykonanie. Nasi Klienci ceną sobie doskonałą jakość, szybkość wykonania, atrakcyjne ceny.

Budujemy od 1989 roku

Pracujemy od 1989 roku. Przez ten czas nabyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, które wykorzystujemy przy realizacji każdego z projektów. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyeliminować często spotykane błędy, minimalizując tym samym koszty budowy i eksplantacji budynku.

Budujemy efektywnie, przestrzegając wcześniej ustalonych terminów. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych fachowców. Dzięki profesjonalnej ekipie i kadrze zarządzającej jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Duże i mniejsze inwestycje

Realizujemy zarówno większe jak i mniejsze projekty. Wybudowaliśmy na przykład: 4 markety LIDL (w Poznaniu, Suchym Lesie i Pile) jako podwykonawcy spółki STB Budownictwo, Tesco (w Murowanej Goślinie) jako główny wykonawca, stopy żelbetowe i posadzkę pod estakadę suwnicy w RUUKKI Oborniki, wszelkie roboty budowlane związane z budową hali chłodniczej AGREA w Rzeczycy.

To tylko niektóre ze zrealizowanych przez nas projektów. Zdjęcia przykładowych inwestycji znajdziecie Państwo w zakładce realizacje.

Jak dowiedzieć się więcej?

Nasza siedziba mieści się w miejscowości Skoki około 40 km od Poznania. Pracujemy na terenie całego województwa wielkopolskiego i okolic. Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Skontaktuj się z Nami ►